čas serveru: 19:06:22

Miloš Englberth

Název: Jiřiny

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav slušný )

Rozměr: 60 x 45 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 7357

1 500 Kč 17.12.2025 22:00:40