čas serveru: 22:38:49

Hana Sršňová

Název: Šťourání v uchu

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 400 Kč

Id aukce: 7358