Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 75, stav slušný / rám místy otluky )
- na zadní straně autorský štítek
Rozměr: 53 x 73 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 7363
| 3 300 Kč | 21.01.2026 19:54:40 | Přehozeno limitem |
| 3 200 Kč | 21.01.2026 19:54:40 | |
| 3 100 Kč | 21.01.2026 19:54:35 | Přehozeno limitem |
| 3 000 Kč | 21.01.2026 19:54:35 | |
| 2 900 Kč | 21.01.2026 19:51:51 | Přehozeno limitem |
| 2 800 Kč | 21.01.2026 15:34:31 | |
| 2 700 Kč | 21.01.2026 13:03:13 | |
| 2 600 Kč | 21.01.2026 12:36:31 | |
| 2 500 Kč | 17.12.2025 11:07:52 |