čas serveru: 05:41:09

Alois Fišárek

Název: Švamberské samoty

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 75, stav slušný / rám místy otluky )
- na zadní straně autorský štítek

Rozměr: 53 x 73 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 7363