čas serveru: 17:20:20

Josef Fiala

Název: Pasáček

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 36 x 50 cm

Aktuální cena: 16 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 7372