čas serveru: 19:06:22

Vladimír Jandejsek

Název: Kompozice

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 22 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 7380