Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1914, na zadní straně přípis autora, kvalitní dobový rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 69,5 x 73 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
4 dnů
2 hodin
25 minut
49 vteřin
( 21.01.2026 22:36:00 )
Id aukce: 7381
| 31 000 Kč | 16.01.2026 20:02:11 | |
| 30 000 Kč | 14.01.2026 19:57:12 | Přehozeno limitem |
| 29 000 Kč | 21.12.2025 18:06:14 | |
| 28 000 Kč | 18.12.2025 21:53:11 | |
| 27 000 Kč | 13.12.2025 07:56:19 | |
| 26 000 Kč | 12.12.2025 23:33:31 | |
| 25 000 Kč | 12.12.2025 17:34:21 |