čas serveru: 19:06:53

Ferdinand Stříbrský

Název: Zima na potoce

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 49 x 69 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 7391