čas serveru: 19:11:06

Jan Malý

Název: Cesta k vesnici

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 51 x 71 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 7393