Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
3 dnů
22 hodin
21 minut
52 vteřin
( 21.01.2026 22:30:00 )
Id aukce: 7394
| 22 000 Kč | 17.01.2026 22:53:19 | Přehozeno limitem |
| 21 000 Kč | 17.01.2026 22:53:19 | Přehozeno limitem |
| 20 000 Kč | 17.01.2026 22:53:19 | Přehozeno limitem |
| 19 500 Kč | 17.01.2026 22:53:19 | Přehozeno limitem |
| 19 000 Kč | 17.01.2026 22:53:19 | Přehozeno limitem |
| 18 500 Kč | 17.01.2026 22:53:19 | Přehozeno limitem |
| 18 000 Kč | 17.01.2026 22:53:19 | Přehozeno limitem |
| 17 500 Kč | 17.01.2026 22:53:19 | Přehozeno limitem |
| 17 000 Kč | 17.01.2026 22:53:19 | Přehozeno limitem |
| 16 500 Kč | 17.01.2026 22:53:07 | Přehozeno limitem |
| 16 000 Kč | 17.01.2026 22:53:07 | |
| 15 500 Kč | 17.01.2026 22:52:34 | Přehozeno limitem |
| 15 000 Kč | 17.01.2026 22:52:34 | |
| 14 500 Kč | 17.01.2026 22:52:28 | Přehozeno limitem |
| 14 000 Kč | 17.01.2026 22:52:28 | |
| 13 500 Kč | 08.01.2026 15:29:59 | Přehozeno limitem |
| 13 000 Kč | 08.01.2026 15:29:59 | |
| 12 500 Kč | 08.01.2026 15:29:54 | Přehozeno limitem |
| 12 000 Kč | 08.01.2026 15:29:54 | |
| 11 500 Kč | 08.01.2026 15:29:49 | Přehozeno limitem |
| 11 000 Kč | 08.01.2026 15:29:49 | |
| 10 500 Kč | 08.01.2026 15:29:46 | Přehozeno limitem |
| 10 000 Kč | 08.01.2026 15:29:46 | |
| 9 000 Kč | 31.12.2025 13:32:29 | Přehozeno limitem |
| 8 500 Kč | 26.12.2025 10:15:37 | |
| 8 000 Kč | 23.12.2025 21:54:44 | |
| 7 500 Kč | 23.12.2025 13:05:18 |