čas serveru: 00:08:07

Vladimír Komárek

Název: Zvěstování

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Končící: 3 dnů 22 hodin 21 minut 52 vteřin

Id aukce: 7394

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 1 000 Kč)