Akryl / plátno
( signováno značkou vpravo dole, stav perfektní )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 110 x 110 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 7396
| 3 000 Kč | 22.01.2026 13:41:29 |