čas serveru: 19:06:52

Franz Marx

Název: Korida

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 7402

3 600 Kč 22.01.2026 21:09:21