čas serveru: 08:47:55

Franz Marx

Název: Korida

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 11 dnů 12 hodin 26 minut 4 vteřin
( 22.01.2026 21:14:00 )

Id aukce: 7402

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)