Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 16 x 22 cm
Rozměr: 16 x 22 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
19 dnů
21 hodin
41 minut
26 vteřin
( 22.01.2026 22:24:00 )
Id aukce: 7403
| 1 000 Kč | 02.01.2026 14:06:36 |