Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 16 x 22 cm
Rozměr: 16 x 22 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
20 dnů
14 hodin
24 minut
33 vteřin
( 22.01.2026 22:24:00 )
Id aukce: 7403