čas serveru: 00:06:41

Miloš Englberth

Název: Pohled na Pražský hrad

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 17 x 43 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 17 x 43 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 14 dnů 20 hodin 37 minut 18 vteřin
( 21.01.2026 20:44:00 )

Id aukce: 7407

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)