čas serveru: 15:23:10

Cyril Bouda

Název: Vyznání

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 24,5 x 19,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 0 dnů 6 hodin 42 minut 49 vteřin
( 22.01.2026 22:06:00 )

Id aukce: 7410

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
500 Kč 22.01.2026 10:52:31