Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 24,5 x 19,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
0 dnů
6 hodin
42 minut
49 vteřin
( 22.01.2026 22:06:00 )
Id aukce: 7410
| 500 Kč | 22.01.2026 10:52:31 |