Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 24,5 x 19,5 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 7410
| 1 000 Kč | 22.01.2026 22:06:15 | |
| 800 Kč | 22.01.2026 22:05:44 | |
| 600 Kč | 22.01.2026 22:01:58 | Přehozeno limitem |
| 600 Kč | 22.01.2026 22:01:58 | |
| 500 Kč | 22.01.2026 10:52:31 |