čas serveru: 15:41:50

Qi Baishi

Název: Opice

Dřevoryt
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 32 x 20 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Končící: 12 dnů 5 hodin 12 minut 9 vteřin
( 21.01.2026 20:54:00 )

Id aukce: 7411

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)