Dřevoryt / papír ( signováno vpravo nahoře, stav původní ) rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 23 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 7412