čas serveru: 03:29:54

Toyohara Kunichika

Název: Favoritky u dvora

Dřevoryt / papír
( signováno vpravo nahoře, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 23 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Končící: 6 dnů 17 hodin 56 minut 5 vteřin
( 21.01.2026 21:26:00 )

Id aukce: 7412

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)