Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1938, stav původní )
rozměr ve výřezu: 17 x 25 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 17 x 25 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
5 dnů
2 hodin
21 minut
35 vteřin
( 22.01.2026 20:46:00 )
Id aukce: 7414