Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 25 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 18 x 25 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
1 dnů
8 hodin
13 minut
34 vteřin
( 22.01.2026 22:26:00 )
Id aukce: 7417
| 3 300 Kč | 21.01.2026 12:39:39 | |
| 3 200 Kč | 18.01.2026 10:34:04 | |
| 3 100 Kč | 11.01.2026 08:19:38 | |
| 3 000 Kč | 10.01.2026 09:22:46 |