čas serveru: 10:56:55

Karel Schadt

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 25 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 11 dnů 11 hodin 29 minut 4 vteřin

Id aukce: 7417

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)