Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 25 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 18 x 25 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
12 dnů
0 hodin
27 minut
2 vteřin
( 22.01.2026 22:26:00 )
Id aukce: 7417
| 3 000 Kč | 10.01.2026 09:22:46 |