čas serveru: 18:02:29

Název: Dáma s cigaretou

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav původní )

Rozměr: 36 x 29 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 21 dnů 4 hodin 25 minut 30 vteřin
( 22.01.2026 22:28:00 )

Id aukce: 7418

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
900 Kč 01.01.2026 09:58:05