Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1918, stav slušný )
Rozměr: 60 x 90 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
4 dnů
3 hodin
50 minut
6 vteřin
( 21.01.2026 22:32:00 )
Id aukce: 7420