čas serveru: 17:47:02

Josef Šíma

Název: Továrna

Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
rozměr ve výřezu: 27 x 37 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Končící: 20 dnů 4 hodin 48 minut 57 vteřin
( 22.01.2026 22:36:00 )

Id aukce: 7426

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)