čas serveru: 22:48:00

Josef Šíma

Název: Továrna

Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
rozměr ve výřezu: 27 x 37 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 7426