Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
0 dnů
9 hodin
38 minut
16 vteřin
( 22.01.2026 22:34:00 )
Id aukce: 7427
| 600 Kč | 22.01.2026 08:13:51 | |
| 500 Kč | 13.01.2026 07:34:59 |