Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
20 dnů
4 hodin
48 minut
3 vteřin
( 22.01.2026 22:34:00 )
Id aukce: 7427