čas serveru: 22:31:31

Název: Karlův most

Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm

Rozměr: 35 x 48 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 9 dnů 0 hodin 2 minut 28 vteřin
( 22.01.2026 22:34:00 )

Id aukce: 7427

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
500 Kč 13.01.2026 07:34:59