čas serveru: 00:46:55

Název: Karlův most

Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm

Rozměr: 35 x 48 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 19 dnů 21 hodin 47 minut 4 vteřin
( 22.01.2026 22:34:00 )

Id aukce: 7427

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)