Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2024, dílo přímo od autora, stav perfektní )
Rozměr: 88 x 45 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
19 dnů
21 hodin
53 minut
32 vteřin
( 22.01.2026 22:38:00 )
Id aukce: 7428
| 5 000 Kč | 02.01.2026 14:06:07 |