čas serveru: 00:44:27

Jaroslav Mandl

Název: Rovnováha

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2024, dílo přímo od autora, stav perfektní )

Rozměr: 88 x 45 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 19 dnů 21 hodin 53 minut 32 vteřin
( 22.01.2026 22:38:00 )

Id aukce: 7428

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)
5 000 Kč 02.01.2026 14:06:07