čas serveru: 08:01:41

Jaroslav Mandl

Název: Rovnováha

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2024, dílo přímo od autora, stav perfektní )

Rozměr: 88 x 45 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 20 dnů 14 hodin 36 minut 18 vteřin
( 22.01.2026 22:38:00 )

Id aukce: 7428

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)