čas serveru: 05:21:58

Elisabeth Paetz-Kalich

Název: Kachny

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, rám drobné otluky, stav slušný )
Elisabeth Paetz-Kalich
narozena 1925 Herford, Studie v Drážďanech

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 7429