Litografie
( signováno vlevo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 36 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 860
1 000 Kč | 10.10.2019 21:47:04 | |
900 Kč | 22.08.2019 20:04:25 |