( signováno vpravo dole, datováno 1935, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 24 x 37 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 876