Tisk z perforovaného plechu ( lept )
( signováno vpravo dole, datováno 1968, stav původní )
Rozměr: 54 x 77 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 968