Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 18,5 x 24,5 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 098