čas serveru: 05:38:07

Šrůtek

Název: České středohoří

Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr ve výřezu 18 x 35 cm

Rozměr: 18 x 35 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1033