čas serveru: 05:54:47

L. Plachta

Název: Cesta

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 45 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1220