Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 49, stav původní )
Rozměr: 28 x 37 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1225
300 Kč | 04.02.2020 18:16:25 | |
100 Kč | 04.02.2020 17:56:12 |