Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Id aukce: 1242
5 900 Kč | 31.01.2020 18:08:04 |