čas serveru: 22:53:57

Název: Ve dvoře

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1382