Stránka obnovena.
čas serveru: 12:00:45

Autor neurčen

Název: Při západu slunce

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 35 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1388

Účastníci: 4

Příhozy: 23

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
3 000 Kč 21.04.2020 21:14:24
2 900 Kč 21.04.2020 21:11:37
2 800 Kč 21.04.2020 21:10:29
2 700 Kč 21.04.2020 21:08:06
2 600 Kč 21.04.2020 21:06:39
2 500 Kč 21.04.2020 21:06:09
2 400 Kč 21.04.2020 21:05:42
2 300 Kč 21.04.2020 21:03:38
2 200 Kč 21.04.2020 21:02:35
2 100 Kč 21.04.2020 21:00:12
2 000 Kč 21.04.2020 20:59:49
1 900 Kč 21.04.2020 20:56:59
1 800 Kč 21.04.2020 20:56:46
1 700 Kč 21.04.2020 20:53:59
1 600 Kč 21.04.2020 20:50:40
1 500 Kč 21.04.2020 20:48:08
1 400 Kč 21.04.2020 20:48:02
1 300 Kč 21.04.2020 20:47:55
1 200 Kč 21.04.2020 20:44:04 Přehozeno limitem
1 100 Kč 21.04.2020 20:43:43
1 000 Kč 21.04.2020 20:43:33
900 Kč 19.04.2020 16:47:53
800 Kč 10.03.2020 20:03:23