čas serveru: 12:47:21

Václav František Ulšmíd

Název: Soběšická silnice v mlze

Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 50 x 62 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Id aukce: 1396