Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2019, stav perfektní )
Rozměr: 85 x 66,5 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 1425