Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 38 x 46 cm
Aktuální cena: 9 400 Kč
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Id aukce: 1434
9 400 Kč | 22.04.2020 20:41:05 | |
8 900 Kč | 22.04.2020 14:10:33 |