čas serveru: 13:53:24

Pravoslav Kotík

Název: Figura ve městě

Kvaš
( signováno dole uprostřed, datováno 1959, stav perfektní )

Rozměr: 31 x 23 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1435