čas serveru: 06:29:29

Josef Čapek

Název: Listí padá

Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1932, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1448